Japānā galvenie favorīti ir Hamiltons un Rosbergs

0 Komentāru
Japānā galvenie favorīti ir Hamiltons un Rosbergs
Foto: AFP/LETA

Iepriekšējā posmā Singapūrā septīto uzvaru šajā sezonā izcīnīja Luiss Hamiltons un tā kā Niko Rosbergs izstājās, pirmo reizi kopš Spānijas Lielās Balvas izcīņas, atgriezās kopvērtējuma pirmajā vietā.

Hamiltona pārsvars pār komandas biedru gan ir tikai 3 punkti, un ja Suzukas trasē uzvarēs Rosbergs, čempionāta vadībā atkal notiks rokāde starp abiem Mercedes pilotiem. Četrkārtējais pasaules čempions Sebastians Fetels Japānā uzvarējis četrās no pēdējām piecām sacīkstēm. Singapūrā vēlamo saskaņu ar savu Ferrari beidzot atrada Kimi Raikonens. Viņš Japānā uzvarēja pirms deviņiem gadiem, turklāt startējot no 17.pozīcijas un neticamā sacīkstē Džankarlo Fisikellu cīņā par pirmo vietu apdzenot pēdējā aplī.

Ģirts Timrots, ”Viasat Sport Baltic” komentētājs:

”Klasiska, leģendāra trase. Pilnīgā pretstatā Singapūrai, šeit ir salīdzinoši maza slodze bremzēm, kas, savukārt, rada grūtības pilnībā uzlādēt akumulatorus. Tas var vēl vairāk palielināt Mercedes pārsvaru, taču daudzie ātrie līkumi var dot arī pietiekamas priekšrocības Red Bull. Papildus intrigu rada viesuļvētra, kuru prognozē ierodamies Suzukā svētdien vai pirmdien.”

Japānas Grand Prix kanālā VSB:

Sestdien, 4.oktobrī
  • 4:55 3.treniņbraucieni.
  • 7:55 Kvalifikācija.
Svētdien, 5.oktobrī
  • 8:50 Japānas Grand Prix.
0 Komentāru