Izsludināts līdzjutēju konkurss Latvijas basketbola izlases saukļa radīšanai

Komentāri
Izsludināts līdzjutēju konkurss Latvijas basketbola izlases saukļa radīšanai
Foto: LETA

Izsludināts līdzjutēju konkurss Latvijas basketbola izlases saukļa radīšanai pirms šā gada Eiropas čempionāta finālturnīra, kura apakšgrupu spēles tiks aizvadītas arī Rīgā. Latvijas Basketbola savienība aicina līdzjutējus publicēt savus saukļus organizācijas mājaslapā internetā basket.lv vai sociālajos tīklos (draugiem, twitter, facebook), izmantojot mirkļbirku #EurobasketLatvia vai arī atsūtot to e-pastā sauklis@lbs.lv.

Labāko saukļu autori tiks paziņoti 21. februārī. Galvenā balva labākā saukļa radītājam būs Latvijas komandas oficiālais spēļu krekls ar Latvijas izlases spēlētāju parakstiem. Otrā balva būs Eiropas čempionāta oficiālā bumba ar Latvijas izlases spēlētāju parakstiem, bet trešā balva kādam no līdzjutējiem būs divas biļetes uz Latvijas izlases spēli Rīgā Eiropas čempionātā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā zināms, Latvijas izlase Eiropas čempionāta D apakšgrupā Arēnā Rīga cīnīsies ar Čehijas, Beļģijas, Igaunijas, Lietuvas un Ukrainas valstsvienībām. No grupas tālāk turnīrā kvalificēsies četras labākās komandas, bet izslēgšanas spēles no 12. līdz 20. septembrim tiks aizvadītas Francijas pilsētā Lillē.

Eiropas čempionātā tiks dalītas ceļazīmes arī uz 2016. gada Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm. Pie tām tiks turnīra finālistes, bet trešās līdz sestās vietas ieguvējas kvalificēsies olimpiskajam atlases turnīram.

Lasi vēl