Komentāri
Izdota grāmata par sporta žurnālistu Vaideru – prezentācijā pulcējas politiķi, aktieri un sportisti
Foto: Jānis Zvērs

Šodien, 2. novembrī, prezentēja grāmatu “Vaiders”. Tā stāsta par vienu no pieredzes bagātākajiem Latvijas sporta žurnālistiem. Grāmatā apkopoti 123 cilvēku – Artura Vaidera kolēģu, draugu, laikabiedru, Latvijā slavenu un pazīstamu cilvēku – stāsti.

Uz prezentāciju bija ieradušies prāvs skaits sabiedrībā zināmu cilvēku. TV3 Ziņas prezentācijā sastapa gan finanšu ministri Danu Reiznieci-Ozolu, gan leģendāro basketbola treneri Armandu Krauliņu, gan aktrisi Dārtu Daneviču, gan Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēviču, gan futbolistu Kasparu Gorkšu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasākumu organizēja Artura Vaidera sieva un Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere. Grāmata tapusi ,”Artura Vaidera fondam” sadarbojoties ar izdevniecību “Jumava”.

“Artūra Vaidera fonds” tika izveidots pirms gada, lai atbalstītu un veicinātu Latvijas žurnālistikas, īpaši sporta žurnālistikas, attīstību, kā arī saglabātu izcilā žurnālista Artura Vaidera piemiņu.

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 52

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Lasi vēl