Komentāri
Izdota grāmata par sporta žurnālistu Vaideru – prezentācijā pulcējas politiķi, aktieri un sportisti
Foto: Jānis Zvērs

Šodien, 2. novembrī, prezentēja grāmatu “Vaiders”. Tā stāsta par vienu no pieredzes bagātākajiem Latvijas sporta žurnālistiem. Grāmatā apkopoti 123 cilvēku – Artura Vaidera kolēģu, draugu, laikabiedru, Latvijā slavenu un pazīstamu cilvēku – stāsti.

Uz prezentāciju bija ieradušies prāvs skaits sabiedrībā zināmu cilvēku. TV3 Ziņas prezentācijā sastapa gan finanšu ministri Danu Reiznieci-Ozolu, gan leģendāro basketbola treneri Armandu Krauliņu, gan aktrisi Dārtu Daneviču, gan Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēviču, gan futbolistu Kasparu Gorkšu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasākumu organizēja Artura Vaidera sieva un Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere. Grāmata tapusi ,”Artura Vaidera fondam” sadarbojoties ar izdevniecību “Jumava”.

“Artūra Vaidera fonds” tika izveidots pirms gada, lai atbalstītu un veicinātu Latvijas žurnālistikas, īpaši sporta žurnālistikas, attīstību, kā arī saglabātu izcilā žurnālista Artura Vaidera piemiņu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl