Itālijas vicečempioniem AS Roma smags mačs Minhenē

0 Komentāru
Itālijas vicečempioniem AS Roma smags mačs Minhenē
Foto: EPA/LETA

AS Roma pēc zaudējuma savā Olimpiskajā stadionā Minhenes Bayern ar 1:7 šovakar jāmēģina reabilitēties mačā ar tiem pašiem pretiniekiem jau Minhenes Allianz Arena.

AS Roma galvenais treneris Rūdijs Garsija uzskata, ka zaudējums pirms divām nedēļām bija nelaimes gadījums. Tomēr franču treneris nedomā, ka šā vakara spēlē itāliešu klubam ir lielas izredzes uz panākumu. Futbolā gan ne vienmēr galvenais ir rezultāts, un, iespējams, mačs Minhenē varētu būt tieši šāds gadījums.

Oskars Morozovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

Pirms divām nedēļām Romā Bayern pazemoja romiešus viņu skatītāju klātbūtnē ar 7:1, izcīnot savu lielāko uzvaru Eirokausos, kā arī sagādājot Roma lielāko zaudējumu mājās un atkārtojot smagāko zaudējumu Eirokausos. Lai priekšlaicīgi nokļūtu astotdaļfinālā, Minhenes klubam savu skatītāju klātbūtnē der uzvara arī ar pieticīgāku rezultātu, taču romieši zina, ka zaudējot, tie divas kārtas pirms grupu turnīra beigām var izslīdēt no kārotās otrās vietas, uz kuru cerības vēl saglabā gan Mančestras City, gan Maskavas CSKA. Bayern nav zaudējuši 15 visu sacensību spēlēs pēc kārtas, taču cerības Roma futbolistiem dod divas sausas uzvaras, kas izcīnītas pēc pazemojošā zaudējuma.

UEFA Čempionu līgas spēle kanālā VSB:

Trešdien, 5. novembrī

21.35 Minhenes Bayern – Roma

UEFA Čempionu līgas spēle kanālā TV6

Trešdien, 5. novembrī

21.40 Ajax – Barcelona

0 Komentāru