Islandes izlase uzvar un sagādā otro zaudējumu Nīderlandei

Eiropas futbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā Islande pēc uzvarām pār Turciju un Latviju otrdien ar 2:o uzvarēja arī Nīderlandi.

Islande pirmajās trijās Eiropas futbola čempionāta kvalifikācijas spēlēs izcīnījusi trīs uzvaras, apspēlējot Latviju, Turciju un tagad arī Nīderlandi.

Islandes un Nīderlandes mača 10. minūtē Gregorijs van der Vīls soda laukumā nogāza Birkiru Bjarnasonu, un Gilfi Sigurdsons ar 11 metru soda sitienu izvirzīja Islandi vadībā. 42. minūtē pēc stūra sitiena bumba atkal nonāca pie Anglijas Premjerlīgas kluba Swansea City pussarga, un Sigurdsons otro reizi pārspēja Nīderlandes vārtsargu Jasperu Cilesenu.

Nīderlandei tas bija otrais zaudējums trijās spēlēs – turnīra pirmajā mačā pēdējo divu Pasaules kausu medaļnieki ar 1:2 zaudēja Čehijai, bet vienīgo panākumu guva, ar 3:1 uzvarot Kazahstānu.

Norvēģija – Bulgārija 2:1

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!