Komentāri
“Ir piepildījies mans sapnis!” Samoilovs par Jūrmalā gaidāmo pludmales volejbola finālturnīru
Foto: Ilze Vēbere

Jūrmala gatavojas vērienīgākajam pludmales volejbola pasākumam, kas līdz šim Latvijā noticis – Eiropas čempionāta finālam.

No 16. līdz 20. augustam Jūrmalā, Majoru pludmales smiltīs, norisināsies CEV rīkotais Eiropas čempionāta finālturnīrs pludmales volejbolā, Latvijai šāda mēroga sacensības uzņemot pirmo reizi vēsturē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Čempionāts notiks iespaidīgā arēnā ar 3300 skatītāju ietilpību. Viens no vadošajiem Latvijas volejbolistiem ir sajūsmināts par to, ka beidzot ir iespēja čempionātā spēlēt mājās.

Aleksandrs Samoilovs

Aleksandrs Samoilovs
volejbolists

Ir piepildījies mans sapnis. Kad sāku profesionāli spēlēt, cerēju, ka reiz varēšu čempionātā spēlēt mājās. Nu tas ir noticis.

Pamatsacensībās kā vīru, tā dāmu konkurencē pa 32 duetiem būs sadalīti astoņās grupās. Katras grupas labākais duets uzreiz iekļūs izslēgšanas spēļu otrajā kārtā, kamēr otro un trešo vietu ieguvēji piedalīsies izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā, kamēr grupu vājākajām komandām turnīrs būs noslēdzies.

Plašāk TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl