Zviedrijas zaudējums Čehijai liek skandināviem noslīdēt uz pēdējo vietu A grupā

ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Zviedrija ceturtdien pasaules hokeja čempionāta A grupas spēlē ar 2:4 zaudējā Čehijai un tabulā noslīdēja uz pēdējo vietu.

Abus vārtus pirmajā trešdaļā zviedri guva nepilnu triju minūšu laikā, vispirms izceļoties Andrēasam Vingerli, pēc tam – Rikardam Rakelam.

Pēc bezrezultatīva otrā perioda trešajā čehi ne tikai atspēlējās, bet arī izvirzījās vadībā.

Rezultātu čehi izlīdzināja vairākumā, 42.minūtē izceļoties Jakubam Vrānam un 45.minūtē Janam Kovāržam.

49.minūtē čehus vadībā izvirzīja Lukāšs Kloks.

Adamam Reidebornam 57.minūtes beigās atstājot vārtus un dodot vietu sestajam laukuma spēlētājam, čehi guva vēl vienus vārtus, pusotru minūti līdz mača beigām izceļoties Jakubam Flekam – 4:2.

Pa deviņiem punktiem A grupā ir Krievijas Olimpiskās komitejas (OKR) komandai, Šveicei un Slovākijai, Čehijai un Dānijai ir pieci punkti, pa četriem iekrājusi Baltkrievija un Lielbritānija, kamēr Zviedrija tikusi pie trim punktiem.