Vācija PČ 1/4 finālā atspēlējas pamatlaika pēdējā minūtē un “bullīšos” uzvar Šveici

IMAGO IMAGES / SCANPIX

Vācijas hokejisti ceturtdien pasaules čempionāta ceturtdaļfināla “bullīšu” sērijā ar 3:2 uzvarēja Šveici un iekļuva turnīra pusfinālā.

Pirmajā periodā vārtus izdevās gūt tikai šveiciešiem, Ramonam Untersanderam 16.minūtē panākot 1:0. Fabriss Hercogs otrā perioda 14.minūtē guva Šveices izlases otros vārtus, taču četras minūtes vēlāk -1 atgrieza Toms Kīnhakls. Vien 44 sekundes līdz pamatlaika beigām Vāciju no zaudējuma pamatlaikā paglāba Leona Gavanakes precīzais raidījums.

Gavanake vēlāk izrādījās par vienu no spēles galvenajiem varoņiem, jo vācieši uzvaru izcīnīja “bullīšos”. Šveices izlasē vienīgo “bullīti” trešajā piegājienā realizēja Tīmo Meiers, bet Vācijas komandā izgājienu pret vārtsargu realizēja Dominiks Kahūns un Marcels Nēbelss, kuram uzvaras “bullītis”.