Somijas hokejisti uzvar Vāciju un svētdien ar Kanādu cīnīsies par pasaules čempionāta zeltu

IMAGO IMAGES / SCANPIX

Somijas hokeja izlase sestdien “Arēnā Rīga” pasaules čempionāta pusfinālā ar 2:1 uzvarēja Vāciju un svētdien ar Kanādu cīnīsies par zelta medaļām.

Somus vadībā pirmā perioda 14.minūtē izvirzīja Īro Pakarinens, bet, sākoties trešdaļas pēdējai minūtei, pārsvaru palielināja Hannes Bjorninens.

Matiass Plahta otrā perioda 12.minūtē realizēja skaitlisko vairākumu, bet trešā perioda beigās vācieši sešu vīru sastāvā nespēja gūt vēl vienus vārtus, lai panāktu neizšķirtu.

Jusi Olkinuora Somijas izlases vārtos atvairīja 27 no 28 metieniem, bet Matīass Nīderbergers tika galā ar 15 no 17 raidījumiem.