Skatītājiem pasaules čempionātu hokejā klātienē rosina ļaut skatīties no 1.jūnija

0 Komentāru
Skatītājiem pasaules čempionātu hokejā klātienē rosina ļaut skatīties no 1.jūnija
RŪTA KALMUKA, F64

Skatītāji pasaules čempionātu hokejā klātienē varētu skatīties no 1.jūnija, rosina Izglītības un zinātnes ministrija.

Minētais priekšlikums ietverts valdībā iesniegtajos grozījumos Epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Hokeja čempionāta spēles varētu atļaut skatīties personām, kuru sertifikāts apliecina, ka persona ir vakcinēta pret Covid-19 infekciju un ir pagājušas 14 dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas, vai arī no divdesmit divām līdz deviņdesmit dienām pēc vakcīnas “Vaxzevria” pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc “Vaxzevria” otrās devas saņemšanas.

Hokeja spēles klātienē varētu atļaut skatīties arī personām, kuras ir pārslimojušas ar Covid-19.

Līdz ar to skatītājiem biļešu kontrolierim būs jāuzrāda personalizēta ieejas biļete, kurā norādīts biļetes lietotāja vārds un uzvārds, kopā ar derīgu personu apliecinošu dokumentu un sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Personalizēta ieejas biļete būtu derīga tikai kopā ar minēto sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Skatītājiem visas spēles apmeklējuma laikā būtu jālieto mutes un deguna aizsegi, tai skaitā atrodoties spēles arēnas teritorijā ārtelpās.

Kopējais skatītāju skaits ar personalizētām ieejas biļetēm daudzfunkcionālajā hallē “Arēna Rīga” nedrīkstētu pārsniegt 2660 personas, bet Olimpiskajā sporta centrā – 1058 personas.

Kā ziņots, valdība šodien iekļāva darba kārtībā jautājumu par skatītāju klātbūtni pasaules hokeja čempionāta spēlēs.
0 Komentāru