Sensācija Rīgā! Jaunie kanādieši PČ 1/4 finālā papildlaikā uzvar Krievijas komandu

TASS/SCANPIX

Jaunā Kanādas izlase ceturtdien pasaules čempionātā hokejā parūpējās par sensāciju, ceturtdaļfināla papildlaikā ar 2:1 uzvarot A grupā pirmo vietu izcīnījušo Krievijas komandu.

Jevgēņijs Timkins pirmos vārtus spēlē guva otrā perioda 15.minūtē, kad pirmais paspēja tikt pie atlēkušās ripas un raidīja to vārtu augšējā stūrī. Nepilnas 15 minūtes līdz pamatlaika beigām skaitlisko vairākumu Kanādas izlasē realizēja Edams Henriks.

Pamatlaiks noslēdzās neizšķirti, tāpēc abas komandas aizvadīja papildlaiku. Uzvaras vārtus papildlaika trešajā minūtē guva Endrū Mandžiapane.

Dārsijs Kempers Kanādas izlases vārtos šajā mačā atvairīja 24 no 25 metieniem, bet Sergejs Bobrovskis tvēra 22 no 24 raidījumiem.