PČ svētdienas agrajās spēlēs uzvaras izcīna Norvēģija un Slovākija

ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Norvēģijas hokeja izlasei svētdien savā otrajā 2021.gada pasaules čempionāta spēlē izdevās uzvarēt B grupas pastarīti Itāliju.

Norvēģija B grupas otrajā spēlē ar 4:1 uzvarēja Itāliju, kas cietusi divas neveiksmes.

“Hat-trick” uzvarētāju labā nopelnīja Matīass Treteness, bet pa divām rezultatīvām piespēlēm Erlendam Lesundam un Tobiasam Lindstromam.

Daniels Franks vienīgos Itālijas izlases vārtus guva aptuveni astoņas minūtes līdz pamatlaika beigām. Otrā perioda sestajā minūtē uzvaras vārtus guva Mats Roseli Olsens.

Norvēģi svētdien realizēja divus no pieciem skaitliskajiem vairākumiem.

B apakšgrupā svētdien spēles aizvadīs arī Kazahstāna – Somija un Kanāda – ASV.

A grupas svētdienas pirmajā duelī Slovākija ar 2:1 sīvā cīņā uzvarēja Lielbritāniju.

Otrā perioda piektajā minūtē uzvaras vārtus Slovākijas izlasē guva Roberts Lantosi. Tāpat iepriekš precīzi meta viņa komandas biedrs Mareks Hriviks.

Lielbritānijas valstsvienībā izcēlās Liems Kirks.

Šajā apakšgrupā svētdien spēles aizvadīs arī Zviedrijas – Baltkrievijas un Dānijas – Šveices izlases.