Pasaules hokeja čempionāta Latvijas grupā Somija apspēlē Norvēģiju

IMAGO IMAGES / SCANPIX

Pasaules hokeja čempionāta B grupā Somija otrdien ar 5:2 uzvarēja Norvēģijas hokejistus.

Matiss Olimbs rezultātu atklāja jau otrajā minūtē, bet piecas minūtes līdz pirmā perioda beigām izlīdzinājumu panāca Īro Pakarinens.

Otrajā trešdaļā vārtus guva vienīgi somi, otrajā minūtē Antonam Lundellam gūstot otros vārtus, kamēr četras minūtes vēlāk izcēlās arī Kims Nousiainens.

Tobiass Lindstrēms spēles 52.minūtē atgrieza vienu vārtu deficītu (2:3), taču trešā perioda astotajā un 14.minūtē vārtus guva attiecīgi Jere Innala un Hanness Bjerninens, kas Somijai ļāva panākt drošu pārsvaru 5:2.

B grupas līdere ar deviņiem punktiem ir Vācija, otrā ar septiņiem punktiem ir Latvija, bet tikpat ir arī Somijai. ASV seko ar sešiem punktiem, četri punkti ir Kazahstānai, Norvēģija iekrājusi trīs punktus, kamēr Kanāda un Itālijas trīs mačos palikušas bešā.