Lielbritānija parūpējas par vēl vienu pārsteigumu pasaules čempionātā un uzvar Baltkrieviju

0 Komentāru
Lielbritānija parūpējas par vēl vienu pārsteigumu pasaules čempionātā un uzvar Baltkrieviju
AP/SCANPIX

Lielbritānija trešdien pasaules hokeja čempionātā parūpējas par vēl vienu pārsteigumu un A grupas spēlē ar 4:3 uzvarēja Baltkrieviju.

Lielbritānijas izlases labākais vārtu guvējs Liems Kirks savu komandu vadībā izvirzīja pirmā perioda 14.minūtē. Vladislavs Kodola otrās trešdaļas vidū panāca neizšķirtu, bet līdz perioda beigām vārtus vēl guva briti Bens Deiviss un Kirks.

Maiks Hemonds trešā perioda devītajā minūtē Lielbritānijas izlasei ļāva iegūt trīs vārtu pārsvaru, taču naturalizētais kanādietis Džefs Plets nepilnas trīs minūtes vēlāk guva Baltkrievijas valstsvienības otros vārtus – 2:4. Šeins Prinss divas ar pusi minūtes līdz pamatlaika beigām britu pārsvaru samazināja līdz vieniem vārtiem, bet atlikušajā laikā Baltkrievijas izlase atspēlēties nepaspēja.

Lielbritānijas izlasei šī bija pirmā uzvara čempionātā.

Ar deviņiem punktiem četrās spēlēs līdere ir Krievijas komanda, tikpat punktu trīs spēlēs ir Slovākijai, Šveice tikusi pie sešiem punktiem, Dānijai ir pieci, bet pa četriem iekrājušas Baltkrievija un Lielbritānija. Zviedrijai trīs spēlēs ir trīs punkti, taču Čehijai nopelnījusi divus.

0 Komentāru