Latvijas pretinieku duelī Vācija uzvar Itāliju

0 Komentāru
Latvijas pretinieku duelī Vācija uzvar Itāliju
ZUMAPRESS/SCANPIX

Pasaules hokeja čempionāta B grupas pirmajā spēlē Vācija piektdien ar ar 9:4 pieveica Itāliju

Pirmos vārtus grupā 16.minūtē iemeta Toms Kīnhakls, taču Itālija nedomāja samierināties ar pastarīša lomu un 25 sekunžu laikā iemeta divus vārtus, izvirzoties vadībā ar 2:1. Vispirms izcēlās Alekss Petans, bet vadībā Itāliju 19.minūtes sākumā izvirzīja Luka Frīgo.

Periods gan noslēdzās neizšķirti, jo vēl pēc 37 sekundēm izlīdzinājumu panāca Morics Millers.

Otrajā periodā vācieši nodrošināja uzvaru ar pieciem gūtiem vārtiem. 25.minūtē izcēlās Tobiass Rīders, 28.minūtē vairākumā iemeta Frederiks Tifelss, bet 36.minūtē – Marsels Nēbelss. Pēc šiem vārtiem itāļu komanda “saplīsa”, līdz 39.minūtes vidum 7:2 panākot Lukasam Reihelam un vēlreiz izceļoties Nēbelsam.

Iespēja atspēlēt kaut vienus vārtus itāļiem radās 41 sekundi pirms pārtraukuma, kad par grūšanu uz apmales 5+20 minūšu sodu Vācijas komandā nopelnīja Jonass Millers. Turklāt pēdējās trešdaļas sākumā divu minūšu soda saņēma arī Marsels Brants.

Tomēr notika neticamais – Vācijai spēlējot trijatā, vārtus guva Matīass Plahta – 8:2.

Lielo vairākumu itāļi neizmantoja, taču beidzot augļus deva vairākums, Millera piecu minūšu noraidījuma beigās ar Entonija Bardaro un Daniela Franka vārtiem itāļiem pietuvojoties līdz 4:8.

Pēdējo vārdu šajā rezultatīvajā mačā teica vācieši, 49.minūtē vārtus gūstot Leonhardam Pfēderlam – 9:4.

0 Komentāru