Krievijas hokejisti uzvar “bullīšos” un aizsūta mājās zviedrus

1 komentārs
IMAGO IMAGES / SCANPIX

Zviedrija pirmdien pasaules hokeja čempionāta A grupas spēlē “bullīšos”ar 2:3  piekāpās Krievijas komandai un ceturtdaļfinālā nespēlēs.

Vienīgos vārtus pirmo divu pirmo periodu laikā devītajā minūtē vairākumā guva Jespers Frēdēns.

Zviedru pārsvaru 12 sekunžu laikā dzēsa un viņiem iedzinēju lomu iedalīja Antons Sļepiševs un Aleksandrs Barabanovs, taču 56.minūtē cerības uz uzvaru zviedriem atgrieza precīzs Viktora Ūlofsona metiens – 2:2.

Pagarinājumā vārti netika gūti, un uzvarētājs izšķīrās pēcspēles metienos, kuros pārāki ar 3:2 bija OKR komanda. Uzvaras “bullīti” realizēja Vladimirs Tarasenko.

A grupā zināmi jau visi četri ceturtdaļfinālisti. Pēc sešām kārtām ar 14 punktiem vadībā ir Krievijas Olimpiskās komitejas (OKR) komanda, Pa 12 punktiem ir Šveicei un Slovākijai, pa desmit punktiem – Čehijai sešās spēlēs un Zviedrijai septiņās cīņās. Ar deviņiem punktiem jau finišējusi Dānija, bet Baltkrievijai un Lielbritānijai ir pa četriem punktiem sešos dueļos.