Krievijas hokejisti PČ sāk ar pēdējā minūtē izrautu uzvaru pār Čehiju

REUTERS/SCANPIX

Pasaules hokejs čempionāta A grupas pirmajā mačā Krievijas Olimpiskās komitejas (OKR) komanda pieveica Čehiju ar 4:3.

Čempionāta pirmos vārtus piektās minūtes ievadā guva OKR komandas hokejists Antons Burdasovs. Var teikt, ka tika izmantots vairākums, jo Filips Hroneks no sodīto soliņa laukumā bija devies vien sekundi iepriekš. Desmitajā minūtē Jakubs Fleks rezultātu izlīdzināja – 1:1.

Līdzīgs scenārijs bija arī otrajā periodā, kad komandas ar vārtu guvumiem apmainījās perioda noslēgumā. Vispirms 36.minūtē OKR vienību vadībā izvirzīja Artjoms Švecs-Rogovojs, bet 38.minūtē 2:2 panāca čehs Jakubs Vrāna.

Arī trešajā periodā pirmos vārtus guva OKR komanda, 46.minūtē izceļoties Aleksandram Barabanovam, – 3:2. Un arī šoreiz čehi atspēlējās, 58.minūtē vairākumā vārtus gūstot Dominikam Kubalīkam – 3:3.

Tomēr pēdējo vārdu 19 sekundes pirms mača beigām teica OKR komandas spēlētājs Mihails Grigorenko, kuram šajā mačā arī rezultatīva piespēle, panākot uzvaru ar 4:3.