Krievija A grupas pēdējā spēlē pārliecinoši apspēlē Baltkrieviju

REUTERS/SCANPIX

Krievijas komanda otrdien pasaules čempionātā hokejā Olimpiskajā sporta centrā ar 6:0 pārliecinoši apspēlēja Baltkrieviju un izcīnīja pirmo vietu A grupā.

Uzvarētāji visu pa plauktiņiem salika jau pirmajā trešdaļā, kad ar diviem precīziem metieniem izcēlās Ņikita Ņesterovs, kurš pirmos vārtus guva jau 36.sekundē, Imils Gaļimovs, Maksims Šalunovs un Mihails Grigorenko.

Pēc otrajiem zaudētajiem vārtiem pēc spēlētām četrām minūtēm un 29 sekundēm baltkrievi veica vārtsarga maiņu.

Līdz sestajiem vārtiem spēlē bija jāgaida līdz mača 53.minūtei, kad ar precīzu metienu izcēlās Dmitrijs Voronkovs – 6:0.

OKR komandas vārtos Aleksandrs Samonovs atvairīja 19 baltkrievu metienus.

A grupā pēc septiņām spēlēm pirmo vietu ar 17 punktiem ieņēma Krievijas Olimpiskās komitejas (OKR) komanda. Ar 15 punktiem finišēja Šveice, ar 13 punktiem – Čehija, bet 12 punktus ieguva Slovākija. Ar desmit punktiem ārpus ceturtdaļfināla palika Zviedrijai, ar deviņiem – Dānija, bet pa četriem punktiem sakrāja Lielbritānija un Baltkrievija.