Knapi no grupas izkļuvušie Kanādas hokejisti uzvar ASV izlasi un sasniedz PČ finālu

3 komentāri
EPA/SCANPIX

Kanādas hokeja izlase sestdien pasaules čempionāta pusfinālā sīvā cīņā ar 4:2 uzvarēja ASV valstsvienību un pirmā nodrošināja sev vietu turnīra finālā.

Brendons Pirri kanādiešus vadībā izvirzīja jau pirmā perioda trešajā minūtē, taču Kolins Blekvels 18.minūtē vārtu priekšā laboja ripas lidojuma virzienu, panākdams neizšķirtu. Otrā perioda piektajā minūtē pirmais pie atlēkušās ripas vārtu priekšā bija Endrū Mandžiapane, kurš paspēja aizsniegties līdz ripai, kas lēni slīdēja vārtu virzienā.

Otrās trešdaļas 11.minūtē kanādieši panāca 3:1, bet Edama Henrika vārti netika ieskaitīti. Mandžiapane Kanādas izlases trešos vārtus guva pēdējās trešdaļas pirmajā minūtē, Aleksandrs Čmelevskis trīs minūtes vēlāk saglabāja ASV cerības par iekļūšanu finālā, taču Džastins Denforts nepilnu pusminūti līdz pamatlaika beigām ripu raidīja tukšos vārtos.

Konors Brauns un Niks Pols izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm, bet tikpat “goli” Mandžiapanem.

Dārsijs Kempers, kurš rezultatīvi piespēlēja uzvaras vārtu guvumā, Kanādas izlases vārtos atvairīja 36 no 38 metieniem.