Kazahstāna sagādā Vācijai pirmo zaudējumu pasaules hokeja čempionātā

ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Kazahstānas hokeja izlase trešdien pasaules čempionāta A grupas ceturtajā spēlē ar 3:2 uzvarēja Vāciju, sagādājot saviem pretiniekiem pirmo zauudējumu turnīrā.

Pirmais periods aizritēja bez gūtiem vārtiem, taču otrās trešdaļas septītajā minūtē 1:0 panāca Kazahstānas izlases uzbrucējs Aleksandrs Šins. Pārsvaru izdevās noturēt vien trīs minūtes, Tomam Kīnhaklam nokārtojot neizšķirtu 1:1. Perioda 14.minūtē vārtus neieskaitīja Matīasam Plahtam, taču jau nepilnu minūti vēlāk otros vārtus Vācijas izlases labā guva Markuss Eizenšmids.

Jau pašā trešā perioda ievadā Kazahstāna izlase nopelnīja iespēju izpildīt “bullīti”, ko sekmīgi realizēja Romans Starčenko. Uzvaras vārtus aptuveni četras minūtes līdz pamatlaika beigām guva Pāvels Akolzins.