Kazahstāna grauj Itāliju un nobīda Latviju uz piekto vietu B grupā

REUTERS/SCANPIX

Kazahstāna hokeja izlase sestdien pasaules čempionāta B grupas agrajā pēlē ar 11:3 sagrāva Itāliju un nobīdīja Latviju uz piekto vietu B grupā.

Uz Romana Starčenko trešajā minūtē vairākumā gūtaijem vārtiem Itālija atbildēja ar Andželo Mičeli vārtiem un rezultāta izlīdzināšanu 25.minūtē.

Tomēr jau līdz perioda beigām Jegors Petuhovs un Jevgeņijs Rimarjovs panāca 3:1 Kazahstānas labā, mača turpinājumā ne uz mirkli nerodoties šaubām par tā uzvarētāju.

Kazahstānas vienībā Pieci (2+3) rezultativitātes punkti tika Starčenko, četri (1+3) – Kērtisam Volkam, trīs (2+1) – Artjomam Ļihotņikovam, bet pa diviem – Ņikitam Mihaiļisam, Jegoram Šalapovam (abiem – 1+1) un Alihanam Asetovam (0+2).

Itāļu rindās rezultatīvākais ar diviem (1+1) punktiem bija Alekss Petans.

Pēc uzvaras B grupas pirmajā vietā ar desmit punktiem sešās cīņās izvirzījusies Kazahstāna. Tikpat punktu četrās spēlēs ir Somijai, bet tālāk ar deviņiem punktiem četrās spēlēs seko Vācija un ASV. No pirmā četrinieka, kas dod iespēju turpināt cīņas ceturtdaļfinālā, ar astoņiem punktiem piecos dueļos iekritusi Latvija, bet tālāk ar sešiem un pieciem punktiem ir attiecīgi Kanāda un Norvēģija. Turnīra tabulu noslēdz bez punktiem palikusī Itālija.