Kanādas vēstnieks pēc Latvijas fanu ziedu nolikšanas publicē sirsnīgu ierakstu soctīklos

3 komentāri
Kanādas vēstnieks pēc Latvijas fanu ziedu nolikšanas publicē sirsnīgu ierakstu soctīklos
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Kanādas vēstnieks Latvijā Kevins Rekss pēc ziedu nolikšanas pie vēstniecības savā “Twitter” kontā publicējis sirsnīgu ierakstu.

Piektdien Latvijas izlase pasaules hokeja čempionāta pirmajā spēlē svinēja vēsturisku uzvaru pār Kanādu, izcīnot pirmo panākumu pār hokeja dzimtenes valstvienību.

Viņš īpaši pauda sajūsmu par Latvijā izveidojušos tradīciju, kad Latvijas hokeja līdzjutēji noliek ziedus pie tās vēstniecības ēkas, kuri zaudē spēli Latvijas valstsvienībai.

“Zaudējmi nekādu prieku nevar sagādāt. Bet, ja jums ir jāzaudē hokeja spēle, tad dariet to pirmajā spēlē pret mājniekiem, kur tradīcija ir nolikt ziedus pie pretinieku komandas vēstniecības. Paldies Latvijas draugiem par enerģiju, labajiem vārdiem un ziediem,” raksta Rekss.

Kanādas izlases treneris: Latvijas izlase smagi strādāja un savu uzvaru nopelnīja

Tikmēr uz ārlietu ministra Edgara Rinkēviča (JV) apsveikumiem “twitter” kontā par labi aizvadītu spēli, Rekss ministram pateicies, bet arī pajautājis, vai Rinkēvičs nav nožēlojis, ka nepieņēma derības ar viņu, jo ir palaidis garām iespēju savā īpašumā iegūt kļavas sīrupa krājumus, kas būtu pietikuši veselam gadam.

3 komentāri