Kanādas hokejisti piekāpjas Vācijai, piedzīvojot zaudējumu jau trešajā PČ spēlē

ZUMAPRESS/SCANPIX

Kanādas hokeja izlase pirmdien pasaules čempionāta B grupas trešajā spēlē nespēja izmantot savas iespējas skaitliskajā vairākumā un ar 1:3 zaudēja Vācijai.

Pirmā perioda 11.minūtē spēles rezultātu atklāja Štefans Loibls, bet aptuveni 45 sekundes vēlāk pārsvaru dubultoja Matīass Plahta. Nikam Polam 19.minūtē vienus vārtus izdevās atgūt, bet spēles turpinājumā kanādieši vārtus vairs neiemeta.

Otrā perioda sākumā un arī beigās Kanādai bija iespēja teju divas minūtes spēlēt pieciem pret trim, bet hokejisti tā arī neatrada veidus, kā vēlreiz pārspēt Matīasu Nīderbergeru. Divas minūtes līdz spēles beigām Korbinians Holcers ripu raidīja tukšos vārtos.

Jau ziņots, ka dienas pirmajā B apakšgrupas spēlē Latvijas izlase ar 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) uzvarēja Itāliju un izcīnīja savu otro uzvaru turnīrā.

B grupas līdere ar deviņiem punktiem ir Vācija, otrā ar septiņiem punktiem ir Latvija, četri punkti divās spēlēs Kazahstānai un Somijai, ASV un Norvēģija iekrājušas pa trim punktiem, taču Kanāda un Itālija trīs mačos pie punktiem nav tikušas.