Kanāda pārliecinoši apspēlē B grupas pastarīti Itāliju

0 Komentāru
Kanāda pārliecinoši apspēlē B grupas pastarīti Itāliju
AP/SCANPIX

Kanādas hokejisti svētdien pasaules čempionātas B grupas spēlē pārliecinoši ar 2:1 uzvarēja Itālijas izlasi.

Spēles pirmajā periodā kanādieši nepilnu desmit minūšu laikā guva četrus vārtus, izceļoties Koulam Perfeti, Endrū Manjapanem, Trojam Stečeram un Edamam Enrikem. Četras ripas ielaidušu Džastinu Facio vārtos nomainīja Dāvide Fadāni, kurš turpmākajā cīņas gaitā kapitulēja par reizi mazāk nekā komandas biedrs.

Otrajā periodā Andželo Mikeli vienus vārtus atguva, taču kanādieši atbildēja ar diviem – precīzi bija Manjapane un Maksims Komtuā. Trešajā trešdaļā punktu Kanādas izlases uzvarai pielika Brendons Pirri.

Rezultatīvākie kanādiešiem ar četriem punktiem bija Manjapane un Konors Brauns, kurš asistēja četros vārtus guvumos. Vārtsargs Edins Hils atvairīja 13 no 14 metieniem.

B grupas pirmajā vietā ar 13 punktiem piecās cīņās ir Somija, 12 punkti ir ASV, bet desmit punkti sešās cīņās un trešā vieta ir Kazahstānai, tālāk ar deviņiem punktiem piecās un sešās spēlēs seko Vācija un Kanāda. Latvija ar astoņiem punktiem piecās spēlēs ir sestā, tālāk ar pieciem punktiem sešos dueļos ir Norvēģija, kamēr Itālija visās sešās cīņās palikusi bešā.

0 Komentāru