Jeržābeks turpina melno sēriju pret Latviju – Rēdliham izdomā noraidījumu bez pieskaršanās pretiniekam

20 komentāri

Latvijas hokeja izlase piektdien ”Arēnā Rīga” pasaules hokeja čempionāta piektajā spēlē, ”bullīšu” sērijā ar 3:4 piekāpās Norvēģijas valstsvienībai.

Latvijai svarīgo spēli cīņā par vietu ceturtdaļfinālā tiesāja bēdīgi slavenais čehs Antonīns Jeržābeks, kuram kompāniju sastādīja slovāks Peters Stano.

Trešā perioda vidū norvēģu aizsargs Kristians Kāsastuls krita bez mazākās Miķeļa Rēdliha palīdzības, tomēr tiesneši Latvijas uzbrucējam piešķīra divas soda minūtes.

Savukārt otrajā periodā, kad Magnuss Breke Henriksens ar sitienu galvas un kakla rajonā ielidināja Rēdlihu apmalē, norvēģim tika piešķirtas vien 2 minūtes par bloķēšanu, savukārt Miku Indraši sodīja par Miķeļa aizstāvēšanu, pēc rupjās un bīstamās norvēģa spēles abām komandām turpinot maču vienādos sastāvos.

2014.gada pasaules čempionātā Baltkrievijā neskaitīja Kaspara Daugaviņa vārtus pret mājiniekiem, liedzot Latvijai spēlēt ceturtdaļfinālā.

2017.gadā Latvija Latvija pārliecinoši ar 0:5 piekāpās Krievijas izlasei. Tomēr arī šeit neiztika bez strīdīgas epizodes – krievi otros vārtus guva, kad Latvijas izlases vārti bija izgrūsti, taču tiesnesis tos ieskaitīja.

Interesanti, ka maču tiesāja bēdīgi slavenais Antons Jerābeks – čehu arbitrs, kurš Latvijai 2014. gada čempionātā neskaitīja vārtus pret mājinieci Baltkrieviju, tādējādi liedzot mūsējiem spēlēt ceturtdaļfinālā. ”Twitter” pasaule atcerējās šo notikumu un pauda sava nosodošo viedokli, bet citi nodevās melnajam humoram.

Ne velti sociālie tīkli pildījās ar Latvijas fanu sašutumu!