Čehija A grupas mačā tikai “bullīšos” pārspēj Dāniju

AP/SCANPIX

Pasaules hokeja čempionāta A grupas spēlē Čehija atspēlējās pret Dāniju, uzvarot “bullīšu” sērijā 2:1.

Vienīgos vārtus pirmo divu trešdaļu laikā vairākumā ceturtajā minūtē guva Dānijas izlases uzbrukuma līderis šajā čempionātā Niklass Jensens, kuram tie bija jau piektie vārti Rīgā.

Čehija rezultātu izlīdzināja 46.minūtē, kad precīzs izrādījās Dominika Kubalīka metiens – 1:1.

Pagarinājuma beigās ripu vārtos iemeta aizsargs Filips Hroneks. Tomēr pēc Dānijas izlases pieprasījuma vārti netika ieskaitīti, jo netika gūti saskaņā ar noteikumiem.

Pēcspēles metienu sērijā uzvaru svinēja Čehija, kas realizēja visus četrus metienus, uzvaras vārtus gūstot Filipam Hitilam.

Ar 12 punktiem sešos mačos A grupas vadībā Šveice, kurai ar tikpat punktiem piecās un sešās cīņās seko Krievijas Olimpiskās komitejas (OKR) komanda un Slovākija. Desmit punkti sešās spēlēs ir Čehijai, deviņi – Dānijai septiņās un Zviedrijai sešās cīņās. Baltkrievijai un Lielbritānijai ir pa četriem punktiem sešos dueļos.