ASV izlase uzvar Norvēģiju un atņem skandināviem cerības uz ceturtdaļfinālu

ZUMAPRESS/SCANPIX

ASV izlase sestdien pasaules čempionātas B grupas spēlē ar 2:1 uzvarēja Norvēģijai un atņem skandināviem cerības uz ceturtdaļfinālu

Rezultātu 11.minūtē vairākumā atklāja Konors Gārlends, bet 2:0 28.minūtē panāca Teidžs Tompsons.

55.minūtē vārtus izdevās gūt arī norvēģiem. Ar precīzu metienu izcēlās Kens Andrē Ulimbs, taču izlīdzinājumu norvēģiem panākt neizdevās.

Pēc uzvaras B grupas pirmajā vietā ar 12 punktiem piecās cīņās atgriezusies ASV. Desmit punkti sešās cīņās un otrā vieta ir Kazahstānai. Tikpat punktu četrās spēlēs ir Somijai, bet tālāk ar deviņiem punktiem četrās spēlēs seko Vācija. No pirmā četrinieka, kas dod iespēju turpināt cīņas ceturtdaļfinālā, ar astoņiem punktiem piecos dueļos izkritusi Latvija, bet tālāk ar sešiem punktiem piecās spēlēs un pieciem punktiem sešās cīņās ir attiecīgi Kanāda un Norvēģija. Turnīra tabulu noslēdz bez punktiem palikusī Itālija.