ASV hokejisti uzvar Itāliju un nodrošina pirmo vietu B grupā

ZUMAPRESS/SCANPIX

Pasaules hokeja čempionāta B grupā pirmo vietu nodrošināja ASV, kas “Arēnā Rīga” ar 4:2 uzveica Itāliju.

Spēles pirmajās 11 minūtēs amerikāņiem divus vārtus guva Kevins Lebanks, bet perioda beigās izcēlās Konors Garlands. Otrās trešdaļas sākumā Luka Frigo vienus vārtus atguva, bet līdz perioda vidum Garlands atjaunoja trīs vārtu pārsvaru. Trešā nogriežņa septītajā minūtē itāļiem pēdējos vārtus čempionātā guva Stefāno Džiljati.

B apakšgrupā pirmo vietu ar 18 punktiem septiņās spēlēs izcīnīja ASV, kas par punktu apsteidza Somiju. Tālāk ar desmit punktiem septiņās cīņās seko Kanāda un Kazahstāna, bet pa deviņiem punktiem sešos dueļos ir Vācijai un Latvijai, kas vakarā cīnīsies par pēdējo ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu. Astoņi punkti bija Norvēģijai, bet Itālija palika bešā.