ASV hokejisti pārliecinoši apspēlē Slovākiju un iekļūst PČ pusfinālā

TASS/SCANPIX

ASV hokejisti ceturtdien pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā pārliecinoši ar 6:1 apspēlēja Slovākiju un iekļuva pusfinālā.

ASV izlase drošus pamatus uzvarai ielika jau pirmā perioda otrajā pusē, kad nepilnu sešu ar pusi minūšu laikā guva trīs bezatbildes vārtus. Pieredzējušais Braiens Boils rezultātu atklāja 14.minūtē, Kolins Blekvels aptuveni divas minūtes vēlāk panāca 2:0, taču Konors Garlands pusminūti līdz trešdaļas beigām guva ASV komandas trešo “golu”.

Peters Selāriks otrā perioda 13.minūtē guva slovāku vienīgos vārtus, kamēr Blekvels četras minūtes vēlāk atjaunoja trīs vārtu pārsvaru. Noslēdzošā perioda sākumā 5:1 panāca Aleksandrs Čmelevskis, bet minūti līdz pamatlaika beigām gala rezultātu nokārtoja Garlands.

Divas rezultatīvas piespēles Kevinam Labankam, Trevoram Mūram un Kristiānam Volaninam, savukārt pa diviem vārtiem iemeta Garlands un Blekvels.