Znaroks un Krievijas izlase turpina uzvaru gājienu Eirotūrē

Komentāri
Znaroks un Krievijas izlase turpina uzvaru gājienu Eirotūrē
Foto: TASS/SCANPIX

Otro uzvaru Eirotūres posmā sestdien izcīnīja Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Krievijas hokeja izlase, kas ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) apspēlēja Zviedriju.

Karjala kausa izcīņas mačā uzvarētājiem pa vieniem vārtiem guva Rušans Rafikovs, Aleksandrs Barabanovs un Valērijs Ņičuškins. Savukārt Zviedrijas labā izcēlās Ričards Ginge un Karls Klingbergs. Tiesa, kopā ar izlasi uz Helsinkiem nav devies Vītoliņš, kurš palicis Sanktpēterburgas SKA komandā, lai gatavotos Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas turpinājumam.

Vēl vienā otrās kārtas mačā sestdien Somija spēkosies ar Čehiju. Ceturtdien pirmajā kārtā Krievija ar 5:1 pārspēja mājinieci Somiju, bet Čehijas valstsvienība arī savā laukumā ar 6:3 uzvarēja Zviedriju. Karjala kausa izcīņa noslēgsies svētdien, bet nākammēnes gaidāma Pirmā kanāla kausa izcīņa, kamēr pārējie Eirotūres mači tiks aizvadīti jau Jaunajā gadā.

Iepriekšējā sezonā par Eirotūres uzvarētājiem kļuva Zviedrija, kam sekoja Somija un Čehija, kamēr Krievija palika pēdējā.

Lasi vēl