Komentāri
Zināmi Latvijas hokeja virslīgas Zvaigžņu spēles sākumsastāvi
Foto: F64

Pēc līdzjutēju balsojuma noslēgšanās zināmi Latvijas hokeja virslīgas Zvaigžņu spēles komandu sākuma sastāvi, informē Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Kļuvis zināms, ka Rodrigo Laviņa komandas sākuma sastāvu veidos vārtsargs Nils Grīnfogels (Liepāja), aizsargi Edmunds Kniksts un Toms Bluks (abi – Ogres Kurbads), kā arī uzbrucēji Bruno Zabis (Liepāja), Aleksandrs Macijevskis un Viktors Jasjonis (abi – Kurbads).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Oļega Sorokina komandā visvairāk balsu saņēma vārtsargs Henrijs Ančs (Mogo), aizsargi Agris Saviels un Jānis Brakšs (abi – Mogo), uzbrucēji Kristaps Namiķis (Zemgale/LLU), Edgars Lipsbergs un Miks Lipsbergs (abi – Mogo).

Kopumā par spēlētājiem nobalsots 6479 reizes. Zvaigžņu spēles balsojuma absolūtais līderis ir Zemgale/LLU uzbrucējs Kristaps Namiķis – par viņu tika atdotas 2145 balsis.

Pārējo divu maiņu spēlētājus un vienu vārtsargu izvēlēsies treneri un komandas kapteinis. Jau tika ziņots, ka Sorokina komandu vadīt ir uzticēts Prizma un Zemgale/LLU galvenajiem treneriem Ērikam Miļunam un Aigaram Ciprusam. Tikmēr Laviņa komandu vadīs Liepāja treneru tandēms Igors Ļebedevs un Aleksandrs Cicurskis. Spēlē būs vismaz viens pārstāvis no katra kluba.

Abu komandu cīņa 26.decembrī notiks Volvo ledus hallē Rīgā, bet dueli tiešraidē translēs kanāls LTV 7.

Oļegs Sorokins un Rodrigo Laviņš bija ilggadēji partneri Latvijas valstsvienībā, bet tagad viņi jau otro gadu ir sīvi konkurenti virslīgas čempionātā – Sorokins ir valsts čempiones Mogo spēlējošais treneris, bet Laviņš pārstāv Kurbada komandu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl