VSB šonedēļ piedāvā Rīgas Dinamo izbraukums spēles ar Lokomotiv, Salavat Yulaev un Magņitogorskas Metallurg

Pievienot komentāru
VSB šonedēļ piedāvā Rīgas Dinamo izbraukums spēles ar Lokomotiv, Salavat Yulaev un Magņitogorskas Metallurg
Foto: LETA

Šonedēļ kanāls Viasat Sport Baltic piedāvā trīs Rīgas Dinamo izbraukuma spēles – ar Jaroslavļas Lokomotiv, Ufas Salavat Yulaev un Magņitogorskas Metallurg. VSB pārraidīs arī Vladivostokas Admiral – Maskavas CSKA, Novosibirskas Sibir – Maskavas CSKA, un Vladivostokas Admiral – Minskas Dinamo spēles.

Rīgas Dinamo šonedēļ aizvadīs trīs izbraukuma spēļu sēriju. Ar bijušajiem Gagarina kausa ieguvējiem Ufas Salavat Yulaev un Magņitogorskas Metallurg rīdzinieki pagājušajā nedēļā spēlēja savā laukumā, piekāpjoties abām komandām, attiecīgi ar 3:5 un 1:2. Savukārt Jaroslavļas Lokomotiv ar 23 spēlēs izcīnītiem 50 punktiem ir pārliecinoša Rietumu konferences un visas līgas līdere. Rīgas Dinamo ar 21 spēlē izcīnītiem 24 punktiem Rietumos ieņem pēdējo – četrpadsmito – vietu.

Jānis Vuguls, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Pēc četru zaudētu spēļu sērijas rīdzinieki ir nonākuši Rietumu konferences pēdējā vietā. Līdz ar to likumsakarīga ir soma Raimo Helminena pievienošanās Dinamo treneru korpusam. Kari Heikila ļoti labi saprot, ka viņam atvēlētais laiks iet uz beigām un šis izbraukums ar komandu var būt pēdējais. Rīdzinieku gatavību pārmaiņām Jaroslavļā eksaminēs šī brīža labākā līgas vienība, kura atrodas gan Rietumu konferences, gan līgas kopvērtējuma pirmajā vietā…”

KHL spēles kanālā VSB:

Pirmdien, 19.oktobrī

12:25 Vladivostokas Admiral – Maskavas CSKA

Otrdien, 20.oktobrī

18:25 Jaroslavļas Lokomotiv – Rīgas Dinamo

Trešdien, 21.oktobrī

16:25 Novosibirskas Sibir – Maskavas CSKA

Ceturtdien, 22.oktobrī

16:55 Ufas Salavat Yulaev – Rīgas Dinamo

Piektdien, 22.oktobrī

12:25 Vladivostokas Admiral – Minskas Dinamo

Sestdien, 24.oktobrī
14:25 Magņitogorskas Metallurg – Rīgas Dinamo