VIDEO: uzzini, cik daudz apēd mūsu hokejisti un kāds ir viņu uzturs!

Komentāri

Kāda ir hokejistu ēdienkarte? Latvijas izlases ārsts Jānis Kvēps, spēlētājs Kaspars Daugaviņš un Oļegs Sorokins dalījās par to, ko parasti uzturā lieto sportisti. Vai apēstais būtiski atšķiras no ikdienas cilvēku, skaties video un noskaidro!

Hokeja ārsts Jānis Kvēps sacīja, ka tas, ko gadu laikā sportisti lieku uz šķīvja, gandrīz nav mainījies. Vienīgi piebilda, ka padomju laikos sportisti ēduši daudz greznāk, nekā tas ir šobrīd. Hokejistu ēdienkartē bijuši nēģi un zuši. Spēļu dienā hokejista norma ir no 10 līdz 11 tūkstošiem kaloriju, bet, piemēram, parastam cilvēkam tās ir  2000 līdz 4000 kalorijas dienā. Tomēr sportisti nedrīkst uzturā lietot asus ēdienu un gāzētus dzērienus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl