Komentāri

Latvijas U-2o hokeja valstsvienības uzbrucējs Filips Buncis intervijā sacīja, ka izlasē pirms gaidāmā Pasaules čempionāta valda laba atmosfēra, un hokejistam ir liels prieks pārstāvēt izlases krāsas.

Latvijas U-20 izlase jau atrodas Kanādā, kur aizvada savu trešo treniņnometni. Latvijas juniori ceturtdien, 22. decembrī, aizvadīs pārbaudes spēli ar Dānijas vienaudžiem, savukārt dienu vēlāk ar vietējo junioru komandu ”Hawkesbury Hawks”. Pašlaik izlasē ir 30 hokejisti, tomēr pēc pārbaudes spēlēm galvenais treneris Ēriks Miļuns nosauks tos 23 spēlētājus, kuri tiks pieteikti pasaules čempionātam. Augstākajā divīzijas pasaules čempionātam drīkst pieteikt 3 vārtsargus un 20 laukuma spēlētājus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Pasaules čempionāta hokejā junioriem spēles TV kanālā ”Viasat Sport Baltic” un interneta platformā ”Viaplay”:

26. decembrī 22:25 ASV – Latvija

27. decembrī 22:55 Latvija – Krievija

30. decembra rītā 02:55 Latvija – Kanāda

31. decembra rītā 02:25 Slovākija – Latvija

31. decembrī 22:25 ASV – Kanāda

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl