Komentāri

Latvijas U-20 hokeja izlases aizsargs Kārlis Čukste pēc valstsvienības pirmā treniņa Kanādā sacīja, ka ir priecīgs būt kopā ar komandas biedriem, kā arī pauda savu mīlestību pret Latvijas izlasi.

Latvijas U-20 izlase jau atrodas Kanādā, kur aizvada savu trešo treniņnometni. Latvijas juniori ceturtdien, 22. decembrī, aizvadīs pārbaudes spēli ar Dānijas vienaudžiem, savukārt dienu vēlāk ar vietējo junioru komandu “Hawkesbury Hawks”. Pašlaik izlasē ir 30 hokejisti, tomēr pēc pārbaudes spēlēm galvenais treneris Ēriks Miļuns nosauks tos 23 spēlētājus, kuri tiks pieteikti pasaules čempionātam. Augstākajā divīzijas pasaules čempionātam drīkst pieteikt 3 vārtsargus un 20 laukuma spēlētājus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Pasaules čempionāta hokejā junioriem spēles TV kanālā “Viasat Sport Baltic” un interneta platformā “Viaplay”:

26. decembrī 22:25 ASV – Latvija

27. decembrī 22:55 Latvija – Krievija

30. decembra rītā 02:55 Latvija – Kanāda

31. decembra rītā 02:25 Slovākija – Latvija

31. decembrī 22:25 ASV – Kanāda

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl