Komentāri

Latvijas U-20 hokeja izlases aizsargs Kārlis Čukste pēc valstsvienības pirmā treniņa Kanādā sacīja, ka ir priecīgs būt kopā ar komandas biedriem, kā arī pauda savu mīlestību pret Latvijas izlasi.

Latvijas U-20 izlase jau atrodas Kanādā, kur aizvada savu trešo treniņnometni. Latvijas juniori ceturtdien, 22. decembrī, aizvadīs pārbaudes spēli ar Dānijas vienaudžiem, savukārt dienu vēlāk ar vietējo junioru komandu “Hawkesbury Hawks”. Pašlaik izlasē ir 30 hokejisti, tomēr pēc pārbaudes spēlēm galvenais treneris Ēriks Miļuns nosauks tos 23 spēlētājus, kuri tiks pieteikti pasaules čempionātam. Augstākajā divīzijas pasaules čempionātam drīkst pieteikt 3 vārtsargus un 20 laukuma spēlētājus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Pasaules čempionāta hokejā junioriem spēles TV kanālā “Viasat Sport Baltic” un interneta platformā “Viaplay”:

26. decembrī 22:25 ASV – Latvija

27. decembrī 22:55 Latvija – Krievija

30. decembra rītā 02:55 Latvija – Kanāda

31. decembra rītā 02:25 Slovākija – Latvija

31. decembrī 22:25 ASV – Kanāda

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl