VIDEO: Traktors pārbrauc pāri Dinamo cerībām uz ceturto uzvaru pēc kārtas

Pievienot komentāru
VIDEO: Traktors pārbrauc pāri Dinamo cerībām uz ceturto uzvaru pēc kārtas
Foto: F64

Rīgas Dinamo Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē otrdien pamatlaika pēdējā minūtē izrāva neizšķirtu, tomēr pēcspēles metienu sērijā ar rezultātu 2:3 (0:1, 1:1, 1:0, 0:0, 0:1) savā laukumā piekāpās Čeļabinskas Traktor hokejistiem, pārtraucot trīs uzvaru sēriju.

Rīdziniekiem vārtus iemeta Guntis Galviņš, kā arī Tims Sestito, kurš izcēlās pamatlaika pēdējā minūtē. Savukārt pēcspēles metienos mājinieki zaudēja ar 0:1. Rīgas Dinamo komanda pēcspēles metienos Traktor spēlētājiem piekāpās otro reizi šosezon.

Foto

Jau mača sākumā Edgars Kulda atstāja mājiniekus mazākumā, tomēr šīs divas minūtes droši tika izturētas. Septītās minūtes ievadā gan Traktor izvirzījās vadībā, kad jaunais Semjons Afonasjevskis sekmīgi iegāja zonā un raidīja ripu starp Jūakima Ēriksona kājsargiem.

Video

Kaut nākamo bīstamo momentu arī izveidoja Traktor, drīz vien par pārkāpumu pret Villi Leino viesi palika mazākumā. Pirmajā vairākumā nekas bīstams netika izveidots, bet drīz vien rīdzinieki tika pie vēl divām vairākuma minūtēm, tomēr arī tās palika neizmantotas.

Kaut pēc vairākkārtējas spēles mazākumā iniciatīvu atkal pārņēma Traktor komanda, trešdaļas pēdējās trijās minūtēs jau aktīvāk darbojās Rīgas Dinamo, kas gan periodu noslēdza mazākumā un iedzinējos ar 0:1.

Otro trešdaļu Rīgas Dinamo sāka droši, un spēle tika aizvirzīta prom no Ēriksona sargātajiem vārtiem, tomēr atkal tika zaudēti vārti, kad pēc astoņām nospēlētām minūtēm izcēlās Semjons Kokujovs, rezultātam kļūstot 0:2. Drīz vien Rīgas Dinamo atkal divas reizes pēc kārtas ieguva iespējas cīnīties vairākumā. Kaut neviena no iespējām netika izmantota un kādā no epizodēm pat līdzjutēji izsvilpa vietējos hokejistus, Rīgas Dinamo sāka darboties arvien pārliecinošāk.

Trešdaļas beigu daļā Rīgas Dinamo ieguva piekto vairākumu, kas beidzot tika izmantots, kad pēc Mika Indraša piespēles ar lielisku metienu izcēlās Galviņš. Otrā trešdaļa līdz ar to noslēdzās ar rezultātu 1:2.

Izšķirošo trešdaļu Rīgas Dinamo komanda, kas bija pārgājusi uz spēli trijās maiņās, iesāka vairākumā. Tas kārtējo reizi netika izmantots, bet nākamajās minūtēs neliels pārsvars piederēja Čeļabinskas kluba hokejistiem. Tomēr trešdaļas beigu daļā Rīgas Dinamo komanda pārņēma ļoti izteiktu pārsvaru, tomēr vārtu gūšanas momenti ilgstoši netika izmantots.

Pusotru minūti pirms pamatlaika beigām, jau spēlējot sešatā, Rīgas Dinamo vēlreiz ieguva vairākumu, turklāt trešo reizi mačā noteikumi tika pārkāpti pret Leino. Arī turpinājumā rīdzinieki uzreiz darbojās ar sešiem hokejistiem un 45 sekundes pirms pamatlaika beigām tika panākts izlīdzinājums 2:2, kad pēc Galviņa metiena pirmais pie ripas vārtu priekšā bija Tims Sestito, kurš iebakstīja to vārtos.

Pagarinājumā vairāk bīstamus momentus izveidoja Traktor hokejisti, tomēr tajā uzvarētājs netika noskaidrots. Savukārt bullīšos vienīgo reizi izcēlās Antons Gļinkins un rīdzinieki piedzīvoja zaudējumu.

Zīmīgi, ka Rīgas Dinamo komanda bija uzvarējusi iepriekšējās piecās pēcspēles metienu sērijās, bet Traktor hokejisti šosezon uzvarējuši visās astoņās bullīšu sērijās. Par labāko spēlētāju Rīgas Dinamo rindās tika nosaukts Galviņš.