59 komentāri

Piektdien notikušajā Latvijas Hokeja federācijas (LHF) kongresā ar emocionālu uzrunu uzstājās bijušais izlases hokejists Oļegs Sorokins, veltot skarbus vārdus pašmāju hokeja saimniecībai. Publicējam video pilnā garumā.

Savā uzrunā, kas ik pa laikam tika pārtraukta, Sorokins vērsa uzmanību uz hokejistu prēmēšanu par 13. vietu pasaules čempionātā, kā arī citām par un ap Latvijas hokeju saistītajām peripetijām.

Viņa emocionālā uzstāšanās izpelnījās klātesošo aplausus un arī no sēdvietām Sorokins, visu klātesošo priekšā, turpināja savu viedokli Latvijas hokeja “virtuvi”.

Foto

Video

Skaties pilno TV3 Ziņu sižetu:

TOP komentāri

  • Dakteris
  • Jana
  • amen
    +21 +21 0

    amen

    Vai tad tas nav gods spēlēt Latvijas izlasē? Vai kādā citā sporta veidā Latvijā nemitīgi ir tracis par kaut kādiem bonusiem un prēmijām par uzvaŗām, vietu, kā tikai vienīgi hokejā? Spēlēt izlasē tā ir goda lieta nevis iespēja papildināt savu maciņu. Protams, par labām sekmēm ir jāatalgo, jāizrāda cieņa , bet kā jau O.Sorokina kungs sacīja, tad par attiecīgiem rezultātiem, attiecīgas prēmijas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl