Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē Edmontonas “Oilers” ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā pārspēja Seintluisas “Blues”. Uzvaru nesošā ripa talantīgajam Konoram Makdeivam.

Pirmajā periodā Ivans Barbaševs un Breidens Šens izvirzīja vadībā “Blues” ar 2:0, taču spēles turpinājumā, pateicoties Raiena Ņjūdženta-Hopkinsa vārtiem un Oskara Kleptbauma precīzajam metienam minūti pirms spēles beigām, “Oilers” izdevās izlīdzināt spēles rezultātu. Līdz pamatlaika beigām neviena no komandām uzvaru izcīnīt nespēja, tāpēc bija jāaizvada papildlaiks.

Arī tad uzvarētājs noskaidrots netika, līdz ar to komandas cīnījās pēcspēles metienu sērijā. Tajā ar elegantu “bullīti” uzvaru “Oilers” nodrošināja Konors Makdeivids.

Tāpat Makdeivdam arī piespēle rezultātu izlīdzinošajos vārtos. “Oilers” ar 14 uzvarām 28 spēlēs atrodas 10.vietā Rietumu konferencē, savukārt “Blues” šis bija jau 17 zaudējums 26 spēlēs un komanda Rietumos ir 14.pozīcijā.