“Mogo” hokejisti trešdien savā laukumā pārliecinoši ar 6:2 (3:0, 2:1, 1:1) pārspēja Ogres “Kurbads” komandu, kas ļāva rīdziniekiem Latvijas hokeja virslīgas turnīra tabulā apsteigt pretiniekus un pakāpties uz otro vietu.

“Mogo” vārtus šajā spēlē sargāja Henrijs Ančs, “Kurbads” – Mārtiņš Raitums. Jau mača trešajā minūtē Andrejam Smirnovam izdevās izvirzīt “Mogo” vadībā 1:0. Pirmās trešdaļas izskaņā Raitumu pārspēja arī Mārtiņš Oskars Freimanis un Vladimirs Mamonovs, ļaujot laukuma saimniekiem izvirzīties vadībā ar 3:0.

Otrā perioda vidū precīzs metiens izdevās viesu aizsargam Krišam Grundmanim, tomēr jau pēc piecām minūtēm Jānis Ozoliņš atjaunoja trīs vārtu pārsvaru, bet Elviss Želubovskis guva arī “Mogo” piektos vārtus. Trešajā trešdaļā “Mogo” labā vienus vārtus guva Emīls Potāpovs, savukārt “Kurbads” rindās izcēlās Sandis Zolmanis, un “Mogo” svinēja uzvaru ar 6:2.

Foto

Tikmēr Jelgavā notikušajā spēlē “Zemgale”/LLU cīņas pirmajā pusē divas reizes bija vadībā, taču trešā perioda sākumā jau atradās iedzinējos ar 2:4. Haralda Vasiļjeva trenētā komanda atlikušajā laikā tomēr spēja panākt izlīdzinājumu, ceturtos vārtus iemetot vien trīs minūtes pirms pamatlaika beigām. Savukārt pagarinājuma otrajā minūtē līderei uzvaru nodrošināja Niklāvs Birovs, kurš šajā mačā guva divus vārtus un reizi asistēja partnerim, bet Artjoms Ogorodņikovs laukuma saimniekiem guva vienus vārtus un tika pie divām rezultatīvām piespēlēm.

Kopvērtējuma līderpozīcijā ar 42 punktiem 18 spēlēs joprojām atrodas “Zemgale”/LLU, kam sešus punktus zaudē “Mogo”, kura aizvadījusi divas spēles mazāk, kamēr “Kurbads” ar 34 punktiem 16 mačos ir trešajā pozīcijā.

Ceturtā ar 21 punktu ir čempione “Liepāja”, kurai punktu zaudē “Prizma”. Sesto vietu ar 18 punktiem ieņem “Rīga”, bet “Pārdaugava” 16 cīņu laikā pie punktiem nav tikusi.