VIDEO: Juris Štāls lielajā intervijā stāsta par karjeras līkločiem

Komentāri

Juris Štāls, Latvijas izlases hokejists septiņos pasaules čempionātos un Soču olimpiādē, iepriekšējās sezonas aizvadīja Slovākijas līgas klubā Poprad, bet šogad ir atgriezies mājās un papildinājis HK Kurbads rindas.

Intervijā Kurbads TV hokejists dalās pārdomās par dažādiem tematiem, tostarp par posmiem profesionālā hokejista karjerā, kad tiek izbaudīts gan neaprakstāms prieks par skaistām uzvarām, gan par traumu ietekmi uz veselību. Juris uzskata, ka arī profesionāliem sportistiem ir jādomā par izglītību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Samērā laikus man prātā nāca doma par izglītības iegūšanu. Šobrīd man ir bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadībā. Vēlos ne tikai trenēt hokeja komandas, bet dzīvē darīt arī ko citu. Šobrīd man jau ir viens pienākums – esmu Latvijas U-20 hokeja izlases ģenerālmenedžeris,” intervijā stāsta hokejists.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl