VIDEO: Dinamo revanšējas un izbraukumā apspēlē HK Sochi

Pievienot komentāru
VIDEO: Dinamo revanšējas un izbraukumā apspēlē HK Sochi
Foto: DINAMO RĪGA

Rīgas Dinamo, uzsākot vienu no šīs sezonas pēdējām Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma sērijām, ceturtdien ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 1:0) pagarinājumā pārspēja Soči vienību.

Rezultātu Rīgas Dinamo komandā otrās trešdaļas ievadā atklāja Gunārs Skvorcovs, bet tās vidū izlīdzinājumu panāca Deniss Kazionovs. Savukārt uzvaru, spēlējot vairākumā, rīdziniekiem izrāva Guntis Galviņš. Līdz ar to Rīgas Dinamo komanda pirmoreiz vēsturē pārspējusi Soči komandu.

Video

Maču pārliecinošāk iesāka Soči, turklāt sestajā minūtē rīdziniekus mazākumā atstāja Kaspars Saulietis. Šīs divas minūtes tika izturētas, bet pēc tam jau momentus sāka veidot arī Rīgas Dinamo. Pirmās trešdaļas beigu daļā viesi ieguva mačā pirmo vairākumu, tomēr tā laikā Soči spēlētāji darbojās ļoti aktīvi un pēc 20 spēlētām minūtēm rezultāts palika neatklāts.

Otrajā trešdaļā jau pirmajā minūtē rezultatīvs bija Skvorcova metiens no iemetiena punkta un Rīgas Dinamo izvirzījās vadībā, turklāt vēl pēc īsa brīža šis pats virknējums arī nopelnīja vairākumu. Vienus vārtus Rīgas Dinamo vairākuma laikā guva, kad iespieda ripu aiz līnijas no vārtu priekšas, bet tas notika jau pēc tiesneša svilpes.

Trešdaļas vidū Soču komanda pārņēma iniciatīvu, ko arī ātri spēja realizēt rezultātā – devītajā minūtē 1:1 panāca Deniss Kazionovs, kurš bija veiklākais vārtu priekšā. Turpmākajās minūtēs Rīgas Dinamo ilgstoši iespieda pretiniekus zonā, bet trešdaļas beigās jau momentus veidoja abas komandas – pēc otrās trešdaļas rezultāts saglabājās 1:1.

Izšķirošo spēles trešdaļu rīdzinieki iesāka vairākumā, tomēr atkal nekādus ļoti bīstamus momentus izveidot nespēja. Kopumā trešajā spēles daļā abas komandas darbojās piesardzīgi, Rīgas Dinamo neizmantoja vēl vienu vairākumu, un pamatlaiks noslēdzās neizšķirti, tomēr pēdējā minūtē Soči komandai bija pat vairākas iespējas izraut uzvaru.

Pagarinājumā priekšpēdējā minūtē Lauris Dārziņš izrāvās viens pret vārtiem un tika neatļauti kavēts, tomēr tiesneši piesprieda nevis soda metienu, bet divu minūšu noraidījumu. Pagarinājuma pēdējā minūtē arī rīdziniekiem izdevās izraut uzvaru, kad pēc Villes Leino piespēles izcēlās Galviņš.