VIDEO: Dinamo izkaujas, tomēr piekāpjas Hantimansijskas Yugra

0 Komentāru
VIDEO: Dinamo izkaujas, tomēr piekāpjas Hantimansijskas Yugra
Foto: DINAMO RĪGA

Rīgas Dinamo kārtējās šīs sezonas Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma sērijas trešajā mačā sestdien ar 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) piekāpās Hantimansijskas Yugra vienībai, kas tādejādi izcīnījusi jau trešo uzvaru pēc kārtas.

Rīgas Dinamo labā vārtus guva Vitālijs Pavlovs, kamēr pretiniekiem izcēlās Pāvels Varfolomejevs un Igors Bortņikovs. Pirmajā periodā pēc Māra Jasa spēka paņēmiena pret Andreju Ankudinovu izraisījās kautiņš, kurā Oļegs Jašins un Iļja Nikolajevs iesaistīja Gunāru Skvorcovu un Armandu Bērziņu.

FOTO: Skvorcovs un Bērziņš izkaujas ar Zubovu un Nikolajevu

Jau mača pirmajā minūtē Rīgas Dinamo tika pie iespējas spēlēt vairākumā, kas tika iegūts pēc tam, kad rīdzinieki šo dueli bija sākuši ļoti aktīvi un laba iespēja atklāt rezultātu bija Laurim Dārziņam. Viena hokejista pārsvaru rīdzinieki gan neizmantoja, turklāt dažas minūtes vēlāk Latvijas komanda atkal varēja spēlēt vairākumā, kas gan vēlreiz palika neizmantots. Lai gan vizuāli pārsvars piederēja rīdziniekiem, tieši Yugra atklāja dueļa rezultātu, kad Miķeļa Rēdliha noraidījumu izmantoja Varfolomejevs, mača 14.minūtē pārspējot Jakubu Sedlāčeku pēc metiena vārtu augšējā stūrī. Pirmās trešdaļas izskaņā iespaidīgu spēka paņēmienu veica Māris Jass, pēc kā izcēlās kautiņš, kurā iesaistījās arī Armands Bērziņš un Gunārs Skvorcovs. Pēc šāda notikumu pavērsiena Jasu tiesneši aizsūtīja uz ģērbtuvēm, līdz ar to spēle viņam bija beigusies, bet rīdziniekiem tiesneši piešķīra piecas minūtes mazākumā, taču vismaz pirmajā trešdaļā vairākums Yugra vienībai palika neizmantots.

VIDEO: Hantimansijskas Yugra – Rīgas Dinamo 2:1

Hantimansijskas hokejistiem otrās trešdaļas sākumā vārtus vairākumā tā arī neizdevās gūt, bet vienā no epizodēm ripa tomēr nonāca rīdzinieku vārtos. Tiesa, arbitri nolēma guvumu neieskaitīt, jo Yugra hokejists atradās vārtsarga laukumā. Neilgi pēc mazākuma izturēšanas viesi no Rīgas saņēma vēl vienu noraidījumu, kad divas minūtes izpelnījās Kaspars Saulietis, taču arī šajā vairākumā mājinieki neko bīstamu neizveidoja. Pēcāk, kad abas komandas spēlēja vienādos sastāvos, spēle izlīdzinājās, bet otrā perioda otrajā pusē beidzot pie vairākuma tika arī Rīgas Dinamo, turklāt pirms tam lieliska iespēja izlīdzināt rezultātu bija Pavlovam, kurš gan mājinieku vārtsargu nepārspēja. Tieši pret viņu tika pārkāpti noteikumi un brīdi vēlāk tieši Pavlovs realizēja vairākumu, no tuvas distances raidot ripu starp Georgija Gelašvili kājsargiem. Otrās trešdaļas pašā izskaņā rīdzinieki iespieda Yugra hokejistus viņu aizsardzības zonā, kas gan nevainagojās panākumiem, turklāt pretuzbrukumā vārtus guva tieši mājinieki, kad Sedlāčeku izgājienā divi pret vienu aizsargu pārspēja Bortņikovs.

Jau ar pirmajām trešās trešdaļas minūtēm Yugra metās uzbrukt Sedlāčeka sargātajiem vārtiem, taču čehu viņiem pārspēt neizdevās. Pēc tam gan spēle abu komandu izpildījumā izlīdzinājās, taču pēc vienas no epizodēm uz noraidīto soliņa bija jādodas Kristapam Sotniekam, kurš ar nūju trāpīja pretiniekam pa seju. Hantimansijskas komandas hokejistiem arī šo vairākumu izmantot neizdevās, turklāt tā laikā divas minūtes nopelnīja arī Andrejs Ankudinovs. Perioda turpinājumā abas komandas vēlreiz nopelnīja pa noraidījumam, taču neviens no tiem izmantots netika. Pamatlaika izskaņā rīdzinieku spiediens uz mājinieku vārtiem pieauga, taču ar bīstamu situāciju izveidošanu pie Yugra vārtiem Rīgas Dinamo hokejistiem nevedās.

Sākoties pēdējām divām pamatlaika minūtēm, Sedlāčeks tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, bet tas nelīdzēja, lai gan rīdzinieki metās uz pretinieku zonu ar visiem spēkiem.

0 Komentāru