Video: Dinamo fans pieņem izaicinājumu un izskuj matos kluba logo

0 Komentāru
Video: Dinamo fans pieņem izaicinājumu un izskuj matos kluba logo
Foto: EKRĀNUZŅĒMUMS

Rīgas Tehniskās universitātes maģistrantūras students Austris pieņēma #Viasatizaicina otro izaicinājumu un pie friziera Oskara Raško izveidoja matos Rīgas Dinamo logo.

Austrim viņa vēlme ir skaidra – frizūra ar Dinamo logo ar visām lauvām. Procedūra sākās ar matu mazgāšanu, kas Austrim tik viegli negāja – bija jāiztur kutēšana! Matu mazgāšanu nomainīja ne tik daudz smieklus raisošā matu griešana. Tomēr tas ir tikai pats sākums uz #Viasatizaicina izpildīšanu.

Austris atzīst, ka nav varējis pretotieties šim izaicinājumam, un tāpēc piekritis. Ja tu pasaki kaut ko, tad tu arī esi apņēmies to izdarīt. Austris smej, ka labi, ka nav jāpārpeld Daugava!

FOTO: Austris izveido frizūru ar Dinamo logo

Process ilgst teju trīs stundas. Austris ik pa laikam paņem mazas kakla izstaipīšanas pauzītes. Oskars ņem palīgā matu krītiņus, acu zīmuļus un skropstu tušu, lai izliktu akcentus rotājumam, kura mūžs būs aptuveni divas nedēļas.

VIDEO: Austris izveido frizūru ar Dinamo logo

#Viasatizaicina akcijā Diāna uz muguras jau uztetovējusi Dinamo logo un Austris izveidojis frizūru ar komandas logo. Kaspars, nemācēdams slidot, liks uz galvas ripu un slidos apkārt hokeja laukumam, Dainis grauzīs ledu, Arvīds leks ar izpletni, Malvīne, būdama veģetāriete, ēdīs sliekas un tarakānus, bet Kārlis nosauks savu dēlu kāda Dinamo spēlētāja vārdā!

0 Komentāru