Komentāri

  No 26.decembra līdz 5.janvārim Kanādas pilsētās Toronto un Monreālā risināsies U-20 pasaules čempionāts hokejā, kurā kopā ar planētas spēcīgākajām izlasēm cīnīsies arī Latvijas jaunie hokejisti!

Artūrs Irbe novēl Latvijas izlasei izbaudīt šo mirkli :

“Hokejs ir kanādiešu spēle. Tā, kuru latvieši ir iemīlējuši. Jums šobrīd ir radusies unikāla iespēja parādīt sevi kā komandu un pārstāvēt savas valsts krāsas. Vienlaicīgi mums visiem parādot, kāda ir mūsu hokeja nākotne. Es jums novēlu visveiksmīgāko startu šajā turnīrā, un to var panākt tikai spēlējot kā komanda, visiem kopā, plecu pie pleca. Un, protams, izbaudiet šo mirkli. Tas ir vienreizējs piedzīvojums!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl