Vai Rīgas Dinamo sezonas pirmajā pārbaudē apspēlēs Ābolu, Sotnieku, Masaļski un Lada komandu?

0 Komentāru
Vai Rīgas Dinamo sezonas pirmajā pārbaudē apspēlēs Ābolu, Sotnieku, Masaļski un Lada komandu?
Foto: dinamoriga.eu

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komanda Rīgas Dinamo šodien pirmssezonas pirmajā pārbaudes spēlē Valmierā tiekas ar Arta Ābola trenēto Toljati Lada, kuras sastāvā spēlē vārtsargs Edgars Masaļskis un aizsargs Kristaps Sotnieks.

Spēle Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē sāksies plkst.17.00 Nākamo pārbaudes spēli Rīgas klubs aizvadīs 29.jūlijā, kad spēkosies ar Novosibirskas Sibir. Rīgas Dinamo sastāvā treniņnometnē Valmierā Normunda Sējēja, Ronalda Ozoliņa, Jura Klodāna un fiziskās sagatavotības trenera Raivja Miezāna vadībā trenējas 36 hokejisti – trīs vārtsargi, 12 aizsargi un 21 uzbrucējs.

Ar pārbaudes laika līgumiem treniņnometnē piedalās arī Izraēlas izlases hokejists Elizers Šerbatovs, vācu hokejists Deniss Reimers, kurš ir spēlējis Vācijas jauniešu (U-18) un junioru (U-20) izlasēs, bet iepriekšējā sezonā pārstāvēja Vācijas otrās bundeslīgas klubu no Frankfurtes, kā arī amerikāņu uzbrucējs Vinnijs Saponari, kurš ir spēlējis Amerikas Hokeja līgā (AHL), kā arī ASV izlases rindās piedalījies divos pasaules čempionātos jauniešiem (U-18), tiekot pie sudraba un bronzas medaļām. Tāpat klubam uz pārbaudes laiku pievienojušies čehu uzbrucējs Mihals Hlinka un kanādietis Koltins Gilīss, kurš Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadījis 154 mačus.

FOTO: Rīgas Dinamo Valmierā aizvada treniņnometni

Rīgas komandai pievienojušies arī Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) vienības Rīga aizsargi Roberts Kaļķis un Rimants Zeilis (1997). Treniņnometnē piedalās arī pieredzējušie aizsargi Georgijs Pujacs un Jēkabs Rēdlihs, kuri Rīgas Dinamo ir spēlējuši senāk.Treniņus aizvada arī pērnā gada pirmās puses kapteinis Lauris Dārziņš. Uz vietu komandā pretendē arī Latvijas izlases aizsargs Ralfs Freibergs. Ierindā ir arī pērnās sezonas leģionāri Jakubs Sedlāčeks, Tims Sestito un Filips Toluzakovs.

Treniņnometne Valmierā ilgs līdz 29.jūlijam. Treniņi notiek gan uz ledus, gan sporta zālē un stadionā. Treniņos un pārbaudes spēlē treneri izvērtēs tos hokejistus, kuri ir ar pārbaudes laika līgumu, un izlems, ar kuriem slēgt pilnvērtīgu līgumu.

Rīgas Dinamo treneru kolektīvā turpmāk strādās Ronalds Ozoliņš, kamēr viņa vietu Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) vienības Rīga galvenā trenera amatā ieņems Aleksandrs Ņiživijs. Komandai vēl joprojām nav jauna galvenā trenera. Iepriekš tika minēts, ka tas, visticamākais, būs ārvalstu speciālists. Jauno sezonu Rīgas klubs sāks 23.augustā, kad izbraukumā tiksies ar HK Sochi hokejistiem.

Rīgas Dinamo sastāvs treniņnometnē Valmierā:

vārtsargi – Jakubs Sedlāčeks, Jānis Kalniņš, Antons Naumovs;

aizsargi – Georgijs Pujacs, Oskars Cibuļskis, Krišjānis Rēdlihs, Guntis Galviņš, Aleksandrs Jerofejevs, Kristaps Zīle, Jēkabs Rēdlihs, Ralfs Freibergs, Ēriks Ševčenko, Uvis Balinskis, Roberts Kaļķis, Rimants Zeilis;

uzbrucēji – Tims Sestito, Miks Indrašis, Lauris Dārziņš, Miķelis Rēdlihs, Gints Meija, Kaspars Saulietis, Gunārs Skvorcovs, Vitālijs Pavlovs, Filips Toluzakovs, Nikolajs Jeļisejevs, Edgars Kulda, Koba Jass, Māris Bičevskis, Frenks Razgals, Georgs Golovkovs, Miks Lipsbergs, Elizers Šerbatovs, Deniss Reimers, Vinnijs Saponari, Mihals Hlinka, Koltons Gilīss.
0 Komentāru