Komentāri
Ulmanis: “Pamati Rīgas Dinamo nākotnei ir ielikti”
Foto: LETA

Pamati Latvijas komandas Rīgas Dinamo startam nākamās sezonas Kontinentālās Hokeja līgas čempionātam ir ielikti, aģentūrai LETA atklāja Dinamo Rīga padomes loceklis Guntis Ulmanis.

Pagājušajā sezonā Rīgas Dinamo saskārās ar lielām finansiālām grūtībām, bet pēc šīs sezonas beigām ap klubu valda neskaidrība, jo nav zināms, vai tas maz turpinās eksistēt un piedalīsies KHL čempionātā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šobrīd pie šā jautājuma aktīvi strādājam, un tuvāko pāris nedēļu laikā būs paziņojums, jo tomēr jūlijā jau sāksies gatavošanās jaunajai sezonai,” pauda Ulmanis. “Kopumā ir labas ziņas un pamati ielikti, tomēr šobrīd visas komandas meklē sponsorus.”

Tiesa, Ulmanis atturējās no sīkāka situācijas izklāsta, jo vairākas reizes risinājums esot bijis tuvu, taču allaž pār ceļu pārskrējis melns kaķis.

“Globālā krīze iespaidojusi situāciju, un mēs nedrīkstam būt pārsteidzīgi. Tomēr kopumā daudz kas atkarīgs no kluba padomes priekšsēdētāja Jura Savicka – esam nolēmuši, ka finansiālos lēmumus pieņem viņš un pēc tam tos iesniedz padomei,” atklāja Ulmanis.

Šosezon Rīgas Dinamo otro reizi septiņu sezonu laikā nesasniedza Gagarina kausa izcīņu. Pēc sezonas vienības vadība atteikusies no komentāriem saistībā ar finansiālo situāciju, tomēr zināms, ka vadībai pret spēlētājiem joprojām ir algu parādi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl