Komentāri
Ulmanis: “Pamati Rīgas Dinamo nākotnei ir ielikti”
Foto: LETA

Pamati Latvijas komandas Rīgas Dinamo startam nākamās sezonas Kontinentālās Hokeja līgas čempionātam ir ielikti, aģentūrai LETA atklāja Dinamo Rīga padomes loceklis Guntis Ulmanis.

Pagājušajā sezonā Rīgas Dinamo saskārās ar lielām finansiālām grūtībām, bet pēc šīs sezonas beigām ap klubu valda neskaidrība, jo nav zināms, vai tas maz turpinās eksistēt un piedalīsies KHL čempionātā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šobrīd pie šā jautājuma aktīvi strādājam, un tuvāko pāris nedēļu laikā būs paziņojums, jo tomēr jūlijā jau sāksies gatavošanās jaunajai sezonai,” pauda Ulmanis. “Kopumā ir labas ziņas un pamati ielikti, tomēr šobrīd visas komandas meklē sponsorus.”

Tiesa, Ulmanis atturējās no sīkāka situācijas izklāsta, jo vairākas reizes risinājums esot bijis tuvu, taču allaž pār ceļu pārskrējis melns kaķis.

“Globālā krīze iespaidojusi situāciju, un mēs nedrīkstam būt pārsteidzīgi. Tomēr kopumā daudz kas atkarīgs no kluba padomes priekšsēdētāja Jura Savicka – esam nolēmuši, ka finansiālos lēmumus pieņem viņš un pēc tam tos iesniedz padomei,” atklāja Ulmanis.

Šosezon Rīgas Dinamo otro reizi septiņu sezonu laikā nesasniedza Gagarina kausa izcīņu. Pēc sezonas vienības vadība atteikusies no komentāriem saistībā ar finansiālo situāciju, tomēr zināms, ka vadībai pret spēlētājiem joprojām ir algu parādi.

Lasi vēl