Komentāri
Trešdien beidzot nosauks Latvijas hokeja izlases galveno treneri
Foto: F64

Latvijas hokeja izlase pie jauna galvenā trenera tiks trešdien, un sagaidāms, ka par to kļūs ārzemnieks, sacīja Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans.

Latvijas izlase bez galvenā trenera ir jau kopš pagājušā gada jūnija, kad no šā amata pēc neveiksmīga pasaules čempionāta tika atbrīvots Aleksandrs Beļavskis. Iepriekš starp kandidātiem bija atrodami Leonīds Beresņevs, Artis Ābols un kanādietis Teds Nolans. Tiesa, Beresņevs vairs neesot reāls kandidāts, jo abas puses neesot spējušas panākt vienošanos.

“Ļoti gribēju, lai par galveno treneri ir Beresņevs, bet viņš pats apzinoties, ka ir daži spēlētāji, kuri izlases galvenā trenera amatā viņu nepieņems,” pauda Lipmans, kurš turklāt piebilda, ka līdzīga situācija ir arī ar Arti Ābolu. “Esmu runājis arī ar Nolanu, kurš ļoti gribētu atkal trenēt Latvijas izlasi. Taču viņam ir viena problēma – līgums ar Bufalo “Sabres”, kas viņu ierobežo. Ja viņš kļūs par valstsvienības galveno treneri, šis klubs viņam naudu vairs nemaksās.”

FOTO: Latvijas hokeja izlase

Tādēļ sagaidāms, ka neviens no pieminētās trijotnes par Latvijas valstsvienības galveno treneri apstiprināts netiks, bet šajā amatā, visticamāk, būs ārzemnieks.

“20. janvārī būs valdes sēde, kur arī tiks apstiprināts jauns galvenais treneris. Tas būs ārzemnieks,” atklāja Lipmans.

 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl