Jaunais latviešu hokeja uzbrucējs Teodors Bļugers aizvadītajā naktī guva divus vārtus Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta mačā, palīdzot Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” klubam svinēt uzvaru.

Aizvadītajā cīņā “Penguins” izbraukumā ar 5:2 pārspēja Šarlotes “Checkers”, tiekot pie trešās uzvaras pēc kārtas.

Bļugers bija precīzs mača 36. minūtē, kad panāca rezultātu uz tablo 4:1, bet spēles pēdējā minūtē latvietis meta precīzi tukšos vārtos. Kopumā spēles gaitā Bļugers izdarīja piecus metienus pa pretinieku vārtiem.

Šajā sezonā Latvijas uzbrucējs 54 mačos atzīmējies ar 16 vārtiem un 18 rezultatīvām piespēlēm, tāpat viņam pozitīvs lietderības koeficents +16.

AHL kopvērtējumā “Penguins” ar 78 punktiem 59 cīņās ir otrajā pozīcijā Atlantijas divīzijā.