Sprukts pievienojies Kontinentālā kausa finālistei

Komentāri
Sprukts pievienojies Kontinentālā kausa finālistei
Foto: LETA

Pieredzējušais latviešu hokeja uzbrucējs Jānis Sprukts pēc ilgstošas atrašanās bez kluba pievienojies Itālijas komandai “Ritten Sport”, kas janvāra vidū savā laukumā uzņems Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa finālturnīru.

Kā vēsta vienība, pašlaik 34 gadus vecais Sprukts savas karjeras laikā spēlējis “gandrīz visās nozīmīgākajās līgās pasaulē”, uzsverot arī viņa 14 spēles Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Floridas “Panthers” sastāvā. Līgums ar latvieti noslēgts līdz sezonas beigām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ritten Sport” spēlē Alpu hokeja līgā, kurā apvienojušās vienības no Itālijas, Austrijas un Slovēnijas. Turklāt tieši “Ritten Sport” ar 57 punktiem 21 spēlē pašlaik ir kopvērtējuma galvgalī.

Tāpat vienība novembrī savā laukumā sekmīgi pārvarēja Kontinentālā kausa trešo kārtu, svinot trīs uzvaras trijos mačos, un sasniedza finālturnīru, ko arī uzņems savās mājās. Tur Ritenes komandai laikā starp 13. un 15.janvāri pretim stāsies Lielbritānijas komanda Notingemas “Panthers”, Atirau “Beibaris” no Kazahstānas un Dānijas klubs Odenses “Bulldogs”.

Arī lielu daļu pagājušās sezonas Sprukts bija bez kluba, bet sezonu noslēdza Slovākijas čempionāta komandā “Martin”, vēlāk pieļaujot iespēju noslēgt karjeru.

Sezonu pirms tam Sprukts sāka Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandā Jaroslavļas “Lokomotiv”, taču 2014.gada novembra beigās abas puses vienojās par sadarbības pārtraukšanu. Pērn janvārī centra uzbrucējs pievienojās Šveices augstākās hokeja līgas (NLA) klubam “Fribourg-Gotteron”, bet marta pirmajā pusē vienošanās tika pārtraukta.

Pirms tam uzbrucējs kopš 2009. gada bija spēlējis tikai KHL komandās, bet pirms tam viņš bija darbojies klubos Ziemeļamerikā un Somijā, kā arī Latvijas vienībās.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl