Sprukts par 13. vietu prēmijā saņēma piecus tūkstošus eiro, saka Lipmans

Komentāri

Līdzjutēji ir nobažījušies, vai publiski strīdi starp atsevišķiem hokejistiem un Hokeja federācijas vadītāju Kirovu Lipmanu negatīvi neietekmēs izlases sniegumu pasaules čempionātā. Hokeja eksperti saka, – nevajadzētu.

Lipmans atklāj Sprukta prēmijas apmēru

Latvijas izlasē pietrūkst kārtības un sistēmas, kas ļautu valstsvienībai attīstīties. Kopumā izlasē valda bardaks, medijiem izteicās šosezon Latvijas izlases kapteiņa godā pabijušais aizsargs Oskars Bārtulis. Uzbrucēji Kaspars Daugaviņš un Jānis Sprukts federācijas attieksmi pret spēlētājiem kritizēja TV 6 raidījumā Overtime. Daugaviņš izteicās, ka dažubrīd izlasē spēlētāji jūtas kā bomži. Sprukts uzsvēra, ka pie šīs hokeja federācijas vadības Latvijas hokejs degradējas.

Federācijas prezidents Kirovs Lipmans pārmetumus noliedza. Par Bārtuli viņš izteicās, ka šis spēlētājs katru gadu meklējot attaisnojumus, lai nespēlētu pasaules čempionātā. Daugaviņš par saviem izteikumiem esot atvainojies. Tikmēr par Sprukta pārmetumiem viņš joprojām ir dusmīgs.

”Sprukts jau sen vairs nav autoritāte mūsu puišiem. Jūs iedomājaties, ko viņš izdarīja pagājušajā gadā. Vienreiz ripu iemeta savos vārtos. Spēlē pret Vāciju bija noraidīts 15 minūtes. Šo maču mums vajadzēja vinnēt. Salauza pirkstu savam spēlētājam. Un par 13. vietu viņš saņēma prēmiju – 5 tūkstošus,” emocionāli klāstīja Lipmans.

Sakrājies, tāpēc neklusē

Sporta žurnālists Armands Puče uzskata, ja hokejisti ir ar kaut ko neapmierināti, viņiem tāpat kā pārējai sabiedrībai ir tiesības par to izteikties. Iepriekšējos gadus neapmierinātība vairāk izpaudies aizkulisēs, tāpēc histērijai neesot nekāda pamata.

”Kad Znaroks bija kapteinis, lietas ļoti vienkārši notika. Znaroks gāja, stumdīja Lipmanu pa stūriem un izspieda ko vajadzēja no viņa. Tagad mazliet citādāk – mūsējie puikas jau nav tik agresīvi. Bet, ja sakrājās negācijas, tad tagad sper ārā,” situāciju komentē Puče.

Latvijas hokeja izlase uzsākusi gatavošanos pasaules čempionātam. Jau aizvadītas pirmās pārbaudes spēles. Gan federācijā, gan sporta žurnālisti uzskata, ka publiskās negācijas neietekmēs izlases startu čempionātā.

”Ilgi neesmu redzējis tik draudzīgu atmosfēru komandā. Viss ir kārtībā,” rezumē Lipmans.

Šā gada pasaules čempionāts no 6. līdz 22. maijam risināsies Krievijas pilsētās Maskavā un Sanktpēterburgā. Latvija spēlēs Maskavas grupā, samērojot spēkus ar Krieviju, Zviedriju, Čehiju, Šveici, Norvēģiju, Dāniju un Kazahstānu. Latvijas izlase augstākajā divīzijā būs pārstāvēta jau divdesmito gadu pēc kārtas. Ar Krievijas izlasi mūsējie spēlēs 9. maijā.

Foto

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl